PROJEKT #WDZIĘCZNOŚĆ

Ponoć – aby nasz nowy nawyk na stałe wrósł w nasze życie, potrzeba aż 60 dni. Idąc tym kluczem postanowiłam na kolejne 60 dni wprowadzić w swoje życie nowy projekt – PROJEKT #WDZIĘCZNOŚĆ

PROJEKT #WDZIĘCZNOŚĆ

Pewna blogerka, a prywatnie – również moja koleżanka od lat publikuj na instagramie zdjęcia z hasłem wdzięczność na dziś. Długo nie mogłam pojąć dlaczego to robi. Przecież to oczywiste – ja też bywam wdzięczna za wiele rzeczy…
Właśnie – bywam…
Bywam, a nie jestem.

Każdemu zdarza się obniżyć swoje życiowe wibracje – jak to nazywam prywatne nastawienie do życia. Moje ostatnio trochę opadły. Może to kwestia zmęczenia, przesilenia wiosennego i codziennych życiowych zmagań – cokolwiek, by to nie było – wiem, że muszę coś z nimi zrobić. Jednym z pierwszych działań będzie to legendarne wyrażanie codziennej wdzięczności. Taki mały projekt uwrażliwia nas na to co mamy dookoła siebie.

PROJEKT #WDZIĘCZNOŚĆ

Dlaczego #WDZIĘCZNOŚĆ?

Wdzięczność jest jednym z pierwszych kroków do pozytywnej zmiany. Zaczynając skupiać się na pozytywach i miłych rzeczach w naszym życiu odganiamy czarne myśli i nastawiamy się na inne spojrzenie na swoje życie. W końcu akceptacja tego co mamy też potrafi zmienić nasze życie!
Już od najmłodszych lat wpajane jest nam, że słowo dziękuję to jedno z tych magicznych słów, które może zdziałać cuda. Nawet jeśli każdego dnia je wymawiamy – to ile razy używamy go świadomie? A ile razy używamy tego słowa w kontekście swojego życia? Może warto to zmienić?

Kototoperz - PROJEKT #WDZIĘCZNOŚĆ

#WDZIĘCZNOŚĆ to świadome wyzwanie fotograficzne

Codziennie na instagramie @kototoperz pojawi się jedno zdjęcie opatrzone #WDZIĘCZNOŚĆ. Do tej zabawy może przystąpić każdy. Wystarczy oznaczyć swoje zdjęcie #WDZIĘCZNOŚĆ i dodać #KOTOTOPERZ, abym mogła odnaleźć wszystkie zdjęcia na platformie.

https://www.instagram.com/p/BwQ_aRllaLT/

#WDZIĘCZNOŚĆ to świadome wyzwanie fotograficzne – świadome, bo jest niczym ćwiczenie wprowadzenia w życie nowego nawyku – nawyku spoglądania na świat z tej jaśniejszej strony, czerpania dobra i oddawania dobra – oddawania jako #WDZIĘCZNOŚĆ.


Zdjęcia:
Tatiana Rodriguez on Unsplash
Vitaliy Paykov on Unsplash
Annie Spratt on Unsplash
Tim Gouw on Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *